Düğün

ROMANTİK BİR SEREMONİ

“Sonra aşk ona aşk denildiğini biliyordu. Ve gözlerimi senin adına kaldırdığımda, aniden kalbin bana yolumu gösterdi.” ― Pablo Neruda

Kalplerinizi sembolik bir törenle birleştiriyor olun ya da birbirinizi sevmek için sonsuzluk vaadinizi yeniliyor olun, Akdeniz düğünü için Casa Margot’dan daha iyi bir gidilecek yer yoktur. Düğünü Fethiye’nin en romantik tatil beldesine bağlayın veya özel yıldönümünüzü kutlayın ve pastoral bir manzaraya sahip bu ikonik Casa’da yeminlerinizi yenileyerek yeniden bağlanın.

Romantik Düğün

Eşsiz ve romantik bir düğün töreni yaparak sevginizde sevinin ya da kalplerinizi birleştirin. Bu önemli olayı özelleştirme veya zamanın sonuna kadar hafızanızda yer alacak geleneksel bir Akdeniz töreni planlamamıza izin verin.

Hayalleriniz.
Gerçek.
Oluyor.

Her zaman mükemmel bir deniz manzarası eşliğinde düğün yeminlerini söylemeyi hayal ettiyseniz, Casa Margot hayallerinizi gerçekleştirecektir. Fethiye’nin önde gelen oteli, pastoral bir manzaraya sahip romantik bir cennettir.

Gelin Süiti

Birçok çift Casa Margot’u düğün törenine ev sahipliği yapmayı seçti; ve görmeseler bile, gelinler hayatımızın en büyük anına hazırlanmak için seçici odalarımızdan birini tercih ettiler.

Düğün & Akşam Yemeği Partisi

Sevdikleriniz ile birlikte hayatınızdaki en önemli bu anın deneyimini çatı katındaki restoranımız Citrus’ta kutlayın. Dekorasyon, canlı müzik ve yemek tercihlerinize özel bir butik düğün partisi yaratmaktan mutluluk duyacağız.

#lovecasamargot

Casa Margot’daki düğünler baştan sona ilham verici ve romantik, hayallerinizdeki düğüne “evet” demeye hazır olun.
Scroll to Top