Fethiye’de kendi lüks evinizde gibi yaşayın ve hissedin.

Gizli Hikayeyi Keşfedin

Binlerce yıllık tarihin ve kültürün tanıklık ettiği, antik kentlerin bir arada yaşamayı öğrendiği ve tarihte ilk demokratik birliğe hayat veren bu topraklarda; bir başka deyişle Likya Uygarlığının baş tacı Casa Margot’ta zamanın zarafetine tanık olun.

Masmavi gökyüzünün ve yemyeşil bir ormanın kıyısında; Fethiye’nin irili ufaklı manzarasına bakarak hayat hikayenizde duraklamanın keyfine varın. Yanı başınızda özenle pişirilmiş Akdeniz yemekleri, ardınızda sizi bekleyen tarihi-turistik yerler ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajlara olan yakınlığıyla “kendi evinizle” tanışın.

Sevdiklerinizle aranızdaki bağı zirveye taşıyabileceğiniz seçkin şarapların, teninize iyi gelecek havuz ve bahçenin, ruhunuzla baş başa kalabileceğiniz jakuzinin sizi baştan uca yenilemesine izin verin. Bir yandan kendinizi zinde tutabileceğiniz maceralara, diğer yandan ruhunuzu dinlendirebileceğiniz sanata kapılarını aralayan Casa Margot’u ziyaret etmek için planlarınızda bir mucizeye yer açın.

Casa Margot, zarif gezginler için küçük bir lüks oteldir. 15 oda ve süitin tümü muhteşem deniz manzarasına sahiptir ve eklektik tarzda özel mobilyalar, mermer banyolar, spa küvetleri ve lüks olanaklara sahiptir.

YALNIZCA YETİŞKİN

Otelimizi sadece 14 yaş ve üzerindeki konuklarımız ziyaret edebilir. Sizi ve sevdiklerinizi rüya gibi bir deneyim yaşamanızı heyecanla bekliyoruz.

ŞARAP & YEMEK

Özenle seçilmiş şarap koleksiyonumuz ve sevdiklerinizle yaşayabileceğiniz bir akşam yemeği ile zamanınızı eşsiz kılın.

GALERİ OTEL

Bir sonraki hayatınızda otelimize yaptığınız ziyarette gördüğünüz her şeyi dahil etmenizi sağlıyoruz. Size deneyiminizi hatırlatacak güzel şeyler alın.

NEFES KESİCİ MANZARA

Eşsiz Fethiye manzarası, yemyeşil ormanı ve masmavi gökyüzüyle güne güzel bir şekilde başlayın ve anılarınıza yenilerini ekleyin.

TANITIM

Casa Margot Deneyimini İzleyin

Videoyu Oynat

#lovecasamargot

En iyi anlarınızı burada yaşayın!

Scroll to Top