Şarap ve Yemek

ŞEHİRDEKİ EN İYİ YEMEK

“Yemek insanları farklı seviyelerde bir araya getirir. Ruhu ve bedeni beslemesi; bu gerçekten aşk.” ― Giada De Laurentiis

Citrus, çeşitli yerel ürünler ve uluslararası mutfak kültüründen ilham almıştır. Yönetici Şef ve mutfak ekibi, Türkiye'nin çeşitli yerel şarapları ve özel kokteyller eşliğinde mevsiminden esinlenen bir Türk Akdeniz Mutfağı sunmaktadır.

CİTRUS DENEYİMİ YAŞAYIN

CITRUS MEDITERRANEAN CUISINE

Panoramik Çatı Katı Restoran & Bar

Fethiye körfezine bakan, büyüleyici gecelerin ve ilham verici Akdeniz lezzetlerinin tadını çıkarın.

Locally Sourced Ingredients

Whether you choose an intimate, inspired dinner or traditional wine flavor at Citrus Restaurant, your taste buds will rejoice at how inventive and fresh our food is—many of our ingredients are grown on-site in our organic garden.

Odadan çıkamıyor musunuz?

Sipariş verin, evinizin konforunu koruyun ve iyi hazırlanmış oda servisinin tadını çıkarın.

Slow-cooked Masterpiece

Imagine a dinner accompanied by marinated meats and complementary specially prepared appetizers to suit your taste. To complete the day with your loved ones, Casa Margot offers everything you need.

Sonsuzluk Havuzunda

Cazip kokteyllerle kendinizi yenileyin ve gündüzleri lezzetli atıştırmalıklarla iştahınızı tatmin edin. Geceleri, özellikle sizin için organize edilmiş bir masada, sevdiklerinizle büyüyü ve romantizmi yaşayın.

Fresh. Authentic. Tasty.

Tapping into the region’s top culinary talent, each restaurant venue features an accomplished Executive Chef and chef-driven menu. You’ll find a fresh twist on Mediterranean classics, local specialties and brews.​

Casa Margot'daki mutfak maceranız check-in sırasında başlar. Citrus Akdeniz Mutfağında taze pişmiş ürünler, anahtarınızı bile almadan önce sizi nefis manzaralar ve kokularla karşılar.
Bon Appétit!

COVID-19 ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA

Temizlik, sağlık, sosyal mesafe ve personel organizasyonumuzla birlikle gönül rahatlığıyla konaklamanız için hazırız. Detaylar >>

GÜNCEL KAMPANYA DETAYLARI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Tatil planınızı erken yaparsanız % 30 ‘ a varan erken rezervasyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Nikah tarihinizi takip eden bir ay içerisinde konaklamanız durumunda %10 indirimden yararlanabilirsiniz.

14 gün üzeri rezervasyon yaparsanız %5 ek indirimden yararlanabilirsiniz.

Tesisimize sürekli geliyorsanız %5 ek indirimden yararlanabilirsiniz.

Kış dönemi için 3 kal 2 öde kampanyamız uygulanmaktadır.